В окупованому Сєвєродонецьку погіршилася гуманітарна ситуація - перебої зі світлом і водою

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області знову погіршилася гуманітарна ситуація - місто потерпає від перебоїв з електрикою та водою. Про це 21 березня повідомив голова міської військової адміністрації Олександр Стрюк.

"У місті ускладнилася гуманітарна ситуація. У Сєвєродонецьку почалися перебої з постачанням електроенергії, тому що лінії передач росіяни облаштували без заходів безпеки", - повідомив чиновник.

Крім того, людям погодинно подають воду, а каналізацію ніхто не лагодить. При цьому з потеплінням у Сєвєродонецьку погіршилася ситуація із санітарією, адже росіяни довго не вивозили сміття з міста. У дворах почали заводитися гризуни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Сєвєродонецьку припинила роботу амбулаторія - тут тепер можна лише забрати власну картку.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті