В окупованому Сєвєродонецьку погіршилася гуманітарна ситуація - перебої зі світлом і водою

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області знову погіршилася гуманітарна ситуація - місто потерпає від перебоїв з електрикою та водою. Про це 21 березня повідомив голова міської військової адміністрації Олександр Стрюк.

"У місті ускладнилася гуманітарна ситуація. У Сєвєродонецьку почалися перебої з постачанням електроенергії, тому що лінії передач росіяни облаштували без заходів безпеки", - повідомив чиновник.

Крім того, людям погодинно подають воду, а каналізацію ніхто не лагодить. При цьому з потеплінням у Сєвєродонецьку погіршилася ситуація із санітарією, адже росіяни довго не вивозили сміття з міста. У дворах почали заводитися гризуни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Сєвєродонецьку припинила роботу амбулаторія - тут тепер можна лише забрати власну картку.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті