В окупованому Сєвєродонецьку дефіцит продуктів та ліків, неможливо викликати "швидку" – ОВА

Критичний дефіцит продуктів харчування та медикаментів спостерігається в окупованому Сєвєродонецьку Луганської області. Про це 18 липня повідомив у Фейсбуці очільник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Із Сєвєродонецька все частіше чутно скарги про відсутність в місті медикаментів. Мова не про те, що у багатьох їх нема за що придбати, а про порожні полиці аптек. Їх у населеному пункті загарбниками відкрито усього дві. Але у вільному доступі там немає навіть найнеобхіднішого", - написав він.

Втім, за його словами, можна домовитися про доставку ліків з окупованого Луганська. Послуга коштує від 50 до 100 % від вартості препарату.

В ефірі телемарафону очільник ОВА додав, що місто продовжує жити в умовах обмеженої функціональності. Наразі в Сєвєродонецьку неможливо викликати екстрені служби.

"Якщо люди отримують якість поранення чи травмування у свої будинках або під час бойових дій, то місцеві надають допомогу один одному, адже "швидких" у місті немає. Вони не приїжджають", - зазначив Лисогор.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті