В окупованому Сватовому спалили будинок судді-колаборанта Акіньшина

Партизани спалили будинок судді-колаборанта Дмитра Акіньшина у Сватовому на Луганщині. Відповідне відео, зняте "Українськими силами спротиву", опублікував журналіст Андрій Цаплієнко у Телеграм 13 серпня.

"Зʼявилося відео атаки в місті Сватове на будинок судді-колаборанта так званого "Сватівського районного суду ЛНР" Дмитра Акіньшина. Він до вторгнення працював у нині окупованому Сватовому адвокатом", - сказано в повідомленні.

Відповідальність за підпал будинку взяли на себе так звані "Українські сили спротиву" на окупованих територіях, які називають це "останнім попередженням" колаборантам. 

Зазначається, що Акіньшин відбувся легким переляком, проте "Спротив" заявив, що має намір продовжувати атаки на колаборантів по всій окупованій території. 

Раніше повідомлялось, що партизани паралізували логістику окупантів по всій Луганщині: десятки ворожих вантажівок не доїхали до пункту призначення.

Статті

Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Всі статті