В окупованому Старобільську 11 "дільничних виборчих комісій" евакуювали "через загрозу ракетного обстрілу"

"Через загрозу ракетного обстрілу" окупаційна влада Луганської області евакуювала в Старобільську 11 "дільничних виборчих комісій" на виборах російського президента 15 березня. Про це повідомила "голова виборчкому ЛНР" Олена Кравченко, пишуть окупаційні ЗМІ 15 березня.

"У нас завершився сьогодні перший день голосування, не обійшлося без пригод. У нас у Старобільську було евакуйовано 11 дільничних виборчих комісій через загрозу ракетного обстрілу", - сказала Кравченко.

За її словами, через півтори години окупаційна влада повернула комісії з "безпечного місця", і вони продовжили свою "роботу".

Раніше повідомлялося, що в "ЛНР" на "виборах" дозволили "голосувати" вже без реєстрації.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті