В окупованому Сімферополі зранку чули кілька потужних вибухів

Кілька потужних вибухів прогриміло в окупованому Сімферополі вранці 10 червня. Про це повідомляють жителі в місцевих Telegram-каналах.

Перші повідомлення про вибухи, які чули далеко за межами міста, з'явилися в соцмережах близько 5:30. 

"Два вибухи чути, перший – великий, другий – трохи менше", "Бахнуло конкретно, на автовокзалі аж шибки затряслися", "Сімферопольський район, у селі Лікарське було чути вибух", - пишуть місцеві. 

За даними спікера Одеської ОВА Сергія Братчука, "прильоти" були, попередньо, в районі залізничного вокзалу. 

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті