В окупованому Сімферополі фіксують переміщення мобільних крематоріїв

Агенти військового руху українців і кримських татар "Атеш" фіксують переміщення мобільних крематоріїв у Сімферополі в окупованому Криму. Про це повідомив Телеграм-канал "Атеш" 9 березня.

"У місті дедалі частіше можна побачити машини, що перевозять загиблих військових, із табличками "Груз-200". Крім цього, агенти зафіксували переміщення пересувних крематоріїв на вул. 60 років Жовтня, а також на проспекті Вернадського", - ідеться в повідомленні.

Підкреслюється, що використання мобільних крематоріїв - один з основних способів заниження цифр реальних втрат російської армії.

"Втрати російської армії вже тривалий час досягають пікових значень. Основною причиною є знамениті "м'ясні штурми", - сказано також у повідомленні.

Раніше з посиланням на "Атеш" повідомлялося, що в Джанкой перекинули силовиків ФСБ з Москви для боротьби з підпіллям.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті