Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
У «ЛНР» 70-річна жінка постраждала внаслідок обвалення балконної плити в багатоквартирному будинку в місті Щастя. Про це 31 січня повідомляють місцеві інформ-ресурси.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
«Прокуратурою Жовтневого району м. Луганська організовано перевірку за фактом обвалення балконної плити багатоквартирного будинку №10 на вул. Республіканська м. Щастя, внаслідок якого постраждала 70-річна жінка», - цитується “наглядове відомство ЛНР”.
Постраждалу госпіталізовано до медичного закладу, - "їй заподіяно шкоду здоров'ю середньої тяжкості".
Як повідомлялося, на окупованій Луганщині в Георгіївці Лутугинського району автомобіль наїхав на пішохідному переході на жінку та її доньку 2014 року народження.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту