В окупованому Севастополі запровадили безстроковий "жовтий" режим терористичної загрози

В окупованому Севастополі продовжили на безстроковий період "жовтий" рівень терористичної небезпеки. Про це 10 лютого повідомляють російські ЗМІ.

Повідомляється, що в Севастополі цей режим запровадили 1 серпня після атаки безпілотника на штаб Чорноморського флоту РФ, тобто майже на чотири місяці пізніше, ніж таке саме становище було запроваджено на території всього окупованого Криму. Зараз цей режим вводиться на безстроковий період.

"Жовтий" рівень терористичної небезпеки – середній із трьох існуючих у РФ та анексованих нею Криму та Севастополі. Він має на увазі "максимально посилені" заходи безпеки та роботу російських спецслужб.

Як повідомляється, обмеження передбачають "посилений огляд авто", які в'їжджають до Севастополя та виїжджають із нього.

Нагадаємо, раніше аналогічні заходи було вжито в Криму, а також у Білгородській та Курській областях.

Напередодні українська розвідка повідомила: окупаційна влада готується розпрощатись із Кримом і очікує на українську операцію зі звільнення півострова.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті