В окупованому Севастополі чути вибухи

У четвер, 7 грудня, в районі Козачої бухти окупованого Севастополя чули декілька вибухів. "Губернатор" міста Михайло Развожаєв повідомив про військові навчання. Про це розповів Суспільному Крим місцевий житель.

"Чув кілька вибухів, схожих на постріли чергою. Вибухи були тихі, в районі бухти", — зазначив він.

Водночас окупаційна влада міста стверджує, що це проводять навчання російські загарбники.

"У районі Козачої бухти на полігоні військової частини проходить бойова підготовка особового складу зі стрільбою зі штатного озброєння. Навчання триватимуть орієнтовно до 14.00", — повідомив Развожаєв на своєму каналі у Telegram.

Як повідомлялося, з'явились ймовірні фото ураженого ракетного корабля "Аскольд" після нещодавньої атаки ЗСУ на Керч. 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті