В окупованому селищі на Луганщині мешканці живуть без опалення, світла й води

Жителі окупованого селища Золоте-2 на Луганщині живуть без опалення, світла, води. Відповідне відео, зняте сепаратистами, розмістив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 18 січня.

"Немає ні світла, ні води", – розповідає місцевий мешканець.

За його словами, температура повітря в квартирі опустилася до -3°C.

"Цілий день чотири конфорки працює, плюс шість наганяю, увечері чотири пляшки гарячої води в ліжко кинув, обійняв – і до ранку", – каже чоловік.

Раніше з відео повідомлялось, що квартири в Рубіжному зяють виламаними спотвореними дверима, всередині – сліди перебування мародерів.

Статті

Донецьк
08.02.2023
22:00

Донеччани масово закривають свої профілі в соціальних мережах. Донецький щоденник

Сьогодні у Донецьку можна говорити лише про те, про що розповідають по телевізору та що друкують у місцевих газетах. "Тихіше, нас можуть слухати", - ця забута фраза часів СРСР повернулася у повсякденне життя донеччан.
Країна
08.02.2023
10:50

Аміачне питання.  Або $2,4 млрд для росіян

Аміак залишається єдиним російським сировинним товаром, який зараз не транспортується через Україну у зв'язку з військовою агресією Росії. Газ, нафта та дизельне паливо весь цей час продовжують надходити до ЄС трубопроводами, побудованими в...
Світ
07.02.2023
04:02

«Росія застосує всю військову міць, щоб США не переступали небезпечну межу». Російські ЗМІ про Україну

Конфлікт в Україні як і раніше перебуває у стадії, яка передує новому загостренню. Бажання «гасити багаття» офіційний Київ, як і раніше, не має. Натомість є бажання (і минулий досвід виконання таких бажань) діяти поза межами того «консенсусу», на...
Всі статті