В окупованому Первомайську Луганської області пролунав вибух - соцмережі

В окупованому з 2014 року Первомайську на Луганщині вдень 29 травня, пролунав вибух - над містом видно дим. Про це, розмістивши відповідне фото, повідомив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі.

"Окупований Первомайськ. "Бах", – написав Артюх.

Раніше повідомлялось, що на Луганщині партизани нагадали росіянам, що це українська земля: в містах з’явились написи "Азов" і червоно-чорні прапори.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті