В окупованому Мелітополі пролунали вибухи в районі локомотивного депо

У неділю, 2 лютого, в тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області пролунало кілька вибухів. Про це в Telegram повідомив міський голова Іван Федоров, а також колаборанти.

"Вибухова неділя для окупантів у Мелітополі. У місті лунають вибухи. Не щастить окупантам Мелітополя з локомотивним депо. Уже втретє за тиждень щось там вибухає", - написав мер.

За словами Федорова, місцеві жителі фіксують чорний дим над містом. Надалі належить встановити точні дані про ліквідовану техніку.

При цьому місцевий колаборант Володимир Рогов не тільки підтвердив удар по депо, а й заявив, що вибухи було чути "в різних частинах міста". Пізніше він також заявив, що російська ППО збила більшість українських снарядів від РСЗВ HIMARS.

"Усього було сім залпів. У небі над містом ППО Росії збила шість реактивних снарядів. Один снаряд потрапив у локомотивне депо", - заявив Рогов.

Однак надалі російські колаборанти почали стверджувати, що "єдиний" снаряд насправді влучив у будинок поруч із депо. Нібито внаслідок цього удару було поранено п'ятьох людей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Маріуполі пролунав потужний вибух.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті