В окупованому Мелітополі пролунали вибухи. Маріонеткова влада каже про влучання в локомотивне депо 

В окупованому Мелітополі в районі локомотивного депо пролунали вибухи. Про це повідомляє так звана "адміністрація" міста.

"За попередньою інформацією, внаслідок обстрілу... о 5.30 зафіксовано влучання в об'єкти локомотивного депо Мелітополя. Є пошкодження інфраструктури. Постраждалих немає", - повідомила маріонеткова влада тимчасово окупованого міста.

Зі свого боку, законний мер міста Іван Федоров заявив про серію вибухів. "Мелітополь: гучно! Одразу кілька вибухів чути у всіх районах міста. Окупанти метушаться. Чекаємо подробиці від Генштабу", - написав він у себе в Телеграм.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті