В окупованому Мелітополі пролунали вибухи. Маріонеткова влада каже про влучання в локомотивне депо 

В окупованому Мелітополі в районі локомотивного депо пролунали вибухи. Про це повідомляє так звана "адміністрація" міста.

"За попередньою інформацією, внаслідок обстрілу... о 5.30 зафіксовано влучання в об'єкти локомотивного депо Мелітополя. Є пошкодження інфраструктури. Постраждалих немає", - повідомила маріонеткова влада тимчасово окупованого міста.

Зі свого боку, законний мер міста Іван Федоров заявив про серію вибухів. "Мелітополь: гучно! Одразу кілька вибухів чути у всіх районах міста. Окупанти метушаться. Чекаємо подробиці від Генштабу", - написав він у себе в Телеграм.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті