В окупованому Мелітополі дуже гучно. Окупаційна влада запевняє, що це був "хлопок" - вибухнув газовий балон в автомобілі

В окупованому Мелітополі Запорізької області лунають вибухи ввечері 11 листопала. Про це пише мелітопольський мер Іван Федоров та місцеві колаборанти у своїх Телеграм-каналах.  

"Наразі мешканці повідомляють про перекриття руху транспорту між заводами "Рефма" та "Агат", які ворог перетворив на військові бази. В той же час після вибуху, який чуло все місто, Мелітополем на шаленій швидкості їздять авто силовиків", - сказано в повідомленні Федорова від 19:32.

Колаборанти зі свого боку запевняють, що нічого серйозного не сталося. 

"Приблизно о 19:40 у місті Мелітополь Запорізької області пролунав звук, схожий на вибух. За попередніми даними, цей хлопок пов'язаний із несправністю газового обладнання в автомобілі. Унаслідок короткого замикання на вулиці Павла Судоплатова почалося загоряння автомобіля, в якому знаходилося газове обладнання", - пише один із представників окупаційної влади Володимир Рогов.

Раніше повідомлялось, що триває наступальна операція Сил оборони на Мелітопольському напрямку.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті