В окупованому Маріуполі ріелтори "віджимають" чуже житло. Росіяни, які купують його, вірять, що переїхали в тилове курортне місто

В окупованому Маріуполі ріелтори продають квартири, при цьому далеко не завжди вони представляють власників житла. "Віджаті" квартири купують переважно росіяни, які вірять, що Маріуполь - це "тилове курортне місто, де буде все шикарно"

Відео: ТК "Вот Так"

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті