В окупованому Мелітополі "кадирівці" зґвалтували російську пропагандистку з НТВ

В тимчасово окупованому Мелітополі так звані "бійці батальйону ахмат" зґвалтували російську пропагандистку з НТВ Ольгу Зєнкову та побили оператора Артема Єпіфанова. Про це йдеться в заяві керівництва НТВ на адресу "Слідкому рф" , - повідомив телеграм-канал "Реальная война".

"Про цей "прикрий інцидент" йдеться в заяві керівництва НТВ на адресу "Слідкому рф". У листі уточнюється, що Ольга Зєнкова та оператор Артем Єпіфанов перебували у місті за редакційним завданням. 17 січня вони вечеряли в ресторані "Воронцовський", коли на них напали окупанти, які представилися "бійцями батальйону ахмат"", - йдеться у повідомленні, з уточненням, що "звісно, цю тему не буде розкрито на жодному з пропагандонТВ". 

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті