В окупованому Луганську українські ракети накрили аеродром колишнього військового училища та авіаційного ремонтного заводу 

Українські ракети накрили аеродром колишнього військового училища штурманів і авіаційного ремонтного заводу в окупованому Луганську в ніч на 28 травня. Про це повідомляють місцеві пабліки та голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

Пізно ввечері вибухи пролунали в районі інфраструктурних об'єктів колишнього Луганського вищого військового авіаційного училища штурманів і авіаційного ремонтного заводу, що розташований поруч, - написав Лисогор.

Місцеві Телеграм-канали пишуть, що на місці прильоту спостерігалася велика кількість карет швидкої допомоги прильоту. Деякі автори обурювалися, що луганські ЗМІ випустили сюжет про те, що авіаційний ремонтний завод відновив свою роботу і тим самим дали наводку українським ракетникам.  

 

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті