В окупованому Луганську у пологових будинках батькам віддають дітей лише після отримання паспорта РФ - ЦНС

У пологових будинках окупованого луганська батькам віддають новонароджених дітей лише після отримання паспорта РФ. Про це поідомив Центр національного спротиву (ЦНС) у Телеграм 29 травня.

"Напередодні пологів жінок у так званій "ЛНР" в окремих випадках ще можуть госпіталізувати без наявності паспорта РФ. Однак при виписці обов’язково перевіряють чи є російські документи у одного з батьків. Якщо такого немає - місцеві колаборанти погрожують не віддати дитину", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Центр національного спротиву звертається до усіх міжнародних організацій із закликом засудити чергове порушення агресором норм міжнародного права та безпрецедентного порушення прав людини. 

Раніше "ОстроВ" з посиланням на власні джерела повідомляв, що в селах Луганщини окупанти обходять подвір'я у пошуках "підозрілих". Знайдені українські паспорти змушують міняти на російські.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті