В окупованому Луганську не вистачає 50% водіїв пасажирського громадського транспорту

В окупованому Луганську не вистачає 50% водіїв пасажирського громадського транспорту. Про це заявив директор місцевого транспортного підприємства Владислав Насонов.

За його словами, дефіцит кадрів - це найгостріша проблема, особливо на соціально значущих маршрутах.

Через це на вулиці Луганська виходить тільки 120 автобусів із 240 наявних. Насонов визнав, що навіть заробітна плата, яка у водіїв становить від 50 до 100 тисяч рублів, не сприяє вирішенню кадрового питання.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті