В окупованому Луганську 11 шкіл переходять на дистанційний режим навчання через спалах ГРВІ

Одинадцять шкіл окупованого Луганська з 31 січня перейдуть на дистанційне навчання через ГРВІ. Про це йдеться у повідомленні "адміністрації" захопленого РФ обласного центру.

"11 закладів загальної освіти Луганська у період з 31 січня по 9 лютого переходять на дистанційний формат навчання з метою мінімізації ризиків поширення гострих респіраторних інфекцій, а також забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя", - наголошується у ньому.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті