В окупованому Криму силовики через вікно увірвалися додому до подружжя, яке слухало українські пісні

Російські силовики в окупованій Євпаторії (АРК) через вікно увірвалися до оселі Олени та Олександра Авдєєвих і побили їх за те, що вони слухають українську музику. Відповідні відео опублікував пропутінський ТК «Кримський СМЕРШ».

Ймовірно, на подружню пару донесли сусіди, які скаржилися, що Авдєєви «тероризують» їх «нацистськими гаслами». На першому відео чутно, як жіночий голос вимовляє фразу «Слава Україні! Героям слава! Смерть москалям!». 

На другому відео - окупанти вламуються у вікно Авдєєвих і б'ють їх ногами. «Кримський СМЕРШ» уточнює, що Олександр Авдєєв затриманий, вирішується питання про порушення кримінальної справи. 

Тільки за 21 травня пропутінський ТК розповів чотири історії про затримання жителів окупованого Криму, які наважилися назвати Росію нацистською державою і підтримують Україну.

 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті