В окупованому Криму "націоналізували" майно української співачки Джамали. У списку і Хомутиннік з Яценюком

В окупованому Криму «націоналізували активи» української співачки Сусани Джамаладінової, відомої як Джамала. Про це повідомляють росЗМІ з посиланням на так званого «голову кримського парламенту» Володимира Константинова. 

За його словами, йдеться про «власність самої артистки, а також про дві земельні ділянки та житлову будівлю в Алушті, які оформлені на її родичів». При цьому нагадується, що переможниця музичного конкурсу «Євробачення-2016» оголошена в РФ у розшук і заочно заарештована за «дезінформацію про російську армію».

Також окупанти «націоналізували» майно низки українських політиків, зокрема, квартиру «олігарха» Віталія Хомутинніка в селищі Лівадія.

«Останнім рішенням націоналізовано квартиру і низку інших об'єктів, оформлених на родичів Хомутинніка», - вказав Константинов. Він нагадав, що в тому самому будинку, де розташована ця житлоплоща, розташована і квартира українського лідера Володимира Зеленського, яку націоналізували раніше і 2023 року продали на аукціоні.

Кримська «націоналізація» торкнулася і майна колишнього прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, який є бенефіціаром ТОВ «Антей 2012». Це компанія - правовласник нерухомості в Ялті на вулиці Мухіна.

Окупанти нагадують, що загалом у списку об'єктів, що підлягають «націоналізації», значиться майно 110 осіб, які «підтримують київський режим і фінансують збройні сили України».

"Серед них як фізичні, так і юридичні особи. Зокрема, у переліку згадуються активи депутата Верховної Ради Лідії Котеляк, яка спонсорує українських силовиків", - повідомляють росЗМІ.

Статті

Світ
11.02.2025
23:37

«Американський план означатиме кінець військового конфлікту на умовах Москви». Російські ЗМІ про Україну

«Сі Цзіньпін прийняв запрошення Путіна приїхати до Москви на День Перемоги, якщо вони домовляться про військовий союз, то Дональд Трамп програє не тільки Україну».
Країна
10.02.2025
16:00

БЗВП у закладах вищої освіти та вступники з окупованих територій: у чому є небезпека

Занепокоєння викликає базова загальновійськова підготовка (БЗВП), яка впроваджується в Україні для студентів вищих навчальних закладів з вересня 2025 року, – зокрема, як вона може вплинути на безпеку абітурієнтів з окупації.
Донбас
09.02.2025
13:27

Бездомним жителям окупованого Донбасу пояснили, що їм не світять навіть «віджаті» у сусідів квартири. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Місцеві ЗМІ розповіли, що всю «безгосподарну» нерухомість буде поділено на три частини. Більшість квартир, найімовірніше, дістанеться відрядженим Кремлем управлінцям і силовикам, потрібні окупаційній владі фахівці рангом нижче теж отримають дах над...
Всі статті