В окупованому Криму дефіцит робочої сили в аграрному секорі досяг майже 80%

Дефіцит робочої сили в аграрному секорі окупованого Криму досяг майже 80% станом на початок жовтня 2023 року. Про це повідомив "Центр національного спротиву" у своєму Телеграм-каналі 9 жовтня. 

"На півострові фіксується суттєвий дефіцит робочої сили через мобілізацію. Наприклад y сільськогосподарському секторі дефіцит робочої сили склав 77%", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що "винним" за це росіяни призначили "міністра енергетики та палива Криму" Ігоря Коріня, який днями подав у відставку. Саме на нього Аксьонов покладає відповідальність за зростання цін на паливо та товари першої необхідності.

Раніше повідомлялось, що в Джанкої та Євпаторії в окупованому Криму лунають вибухи, у Красноперекопську - автоматні черги.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті