В окупованому Хрустальному (колишньому Красному Лучі) п'ятикласників записали в «кадетський клас МВС» і змусили ходити строєм

В окупованому Хрустальному (колишньому Красному Лучі) школярів молодших класів записали в «кадетський клас МВС». Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Клас, ідеться в повідомленні, з посиленим курсом фізичної культури - школярі нібито обрали заняття самбо. Школярам уже показали «бойові прийоми, захоплення і техніку безпечного падіння».

Крім уроків самбо п'ятикласники будуть по дві години на тиждень займатися стройовою підготовкою. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті