В окупованому Енергодарі катастрофічно зріс дефіцит кваліфікованих працівників ЗАЕС

У тимчасово окупованому Енергодарі катастрофічно зростає дефіцит працівників для роботи на Запорізькій АЕС. Про це 13 березня у зведенні повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У тимчасово захопленому росією місті Енергодар на Запорізькій АЕС катастрофічно зростає дефіцит професійних фахівців, які можуть забезпечити життєдіяльність атомної електростанції", - повідомили українські військові.

У Генштабі зазначили, що в російських представників "Росатому" закінчилися терміни контрактів. При цьому під час окупації загарбники влаштували на станцію людей без відповідної освіти та стажу,

Але при цьому російським фахівцям не продовжують чинні контракти, так само як і відмовляють їм у поверненні до росії.

"Також відмовлено у поверненні до росії, оскільки працювати на АЕС особливо нікому. Все це може призвести до непередбачуваних наслідків", - додали в Генштабі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти вивозять обладнання із окупованої ЗАЕС.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті