В окупованому Джанкої після вчорашньої атаки дронів ЗСУ оголосили надзвичайну ситуацію

Режим надзвичайної ситуації муніципального рівня введено в окупованому РФ Джанкої після нічної атаки українських дронів. Про це повідомив російський намісник Джанкоя Ігор Івін в ефірі кримського телеканалу.

Як повідомила українська розвідка, ЗСУ за допомогою безпілотних літальних апаратів знищили ракети "Калібр", які окупанти перевозили залізницею.

Згідно з повідомленнями окупаційної влади, всі БПЛА були збиті силами російської ППО, уламки безпілотників нібито пошкодили житловий будинок і магазин, а військових об'єктів поблизу не було.

Якщо вірити цій інформації, причин для оголошення в місті режиму надзвичайної ситуації немає.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті