В окупованому Донецьку за 600 рублів продаватимуть котлети по-донбаському

Донецький комбінат заморожених продуктів налагодив випуск котлет по-донбаському. Про це місцевим журналістам розповів комерційний директор підприємства Віталій Доброродний.

«Ми почали випуск котлет по-донбаському. У нас у ДНР особливо ніхто не випускає їх у промисловому масштабі. Вони відрізняються тим, що там свинячо-яловичий фарш, вершкове масло всередині котлети, зверху - панірувальні сухарі. Це все смажиться у фритюрі, що надає їй хрусткої скоринки", - “розсекретив” він рецепт популярної страви. 

«Вони у нас у фірмовому роздробі коштуватимуть близько 600 рублів за кілограм», - пообіцяв Доброродний.

Донецький комбінат заморожених продуктів був заснований у незалежній Україні 1996 року. Після російської окупації частини території Донецької області перейшов під контроль загарбників. 

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті