В окупованому Донецьку в результаті ефективного вогневого ураження Силами оборони ліквідовано 56 кадирівців

В окупованому Донецьку ліквідовано 56 кадирівців в результаті ефективного вогневого ураження Силами оборони 6 червня. Про це повідомляється у зведені Генштабу ЗСУ від 6:00 9 червня.

"6 червня в результаті ефективного вогневого ураження Силами оборони по району зосередження бойовиків у тренувальному таборі, втрати ворога склали 56 осіб загиблими, – йдеться в повідомленні. – Санітарні втрати уточнюються".

Зазначається, що перебування підрозділу "ахмат" відзначено в південно-західній частині тимчасово окупованого Донецька. Окупанти займаються грабежем цивільного населення у згаданому районі міста, а також знімають постановочні відео про ведення бойових дій.

Раніше повідомлялось, що окупанти втратили понад 300 солдатів, 12 танків і 11 бронемашин на одній ділянці фронту.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті