В окупованому Донецьку в мікрорайоні Текстильник снаряд влучив у квартиру дев'ятиповерхового будинку. Місцеві жителі ніяк не зрозуміють, хто стріляв

В окупованому Донецьку в мікрорайоні Текстильник снаряд у квартиру дев'ятиповерхового будинку. Про це повідомляють місцеві Телеграм-канали.

Зазначається, що снаряд влучив у квартиру на четвертому поверсі. Житло зазнало серйозних руйнувань, двоє людей дістали поранення. 

Осколками пошкоджено також припарковані біля під'їзду авто і труби опалення.

У соціальних мережах місцеві жителі дивуються, хто обстрілює спальний район обласного центру. "Начебто Мар'їнку та Авдіївку звільнили, звідки ж по ньому летить", - пишуть вони.

Тим часом на відео, яке активно поширюється в місцевих пабліках, видно, що вогонь ведуть у безпосередній близькості від Текстильника, тобто з території, яку Україна не контролює.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті