В окупованому Донецьку розповіли, скільки трамваїв залишилось у місті і куди подівся вагон "Я - Донецький"

В окупованому Донецьку залишилося у роботі 20 трамваїв, але через проблему нестачі водіїв на лініях працюють у середньому 13. Про це пишуть окупаційні ЗМІ.

"Про серйозну кадрову проблему розповів і директор трамвайного депо №3. За його словами, в день Донецьком курсують від 12 до 14 трамваїв з 20 справних", - йдеться в повідомленні.

Директор депо також розповів, куди зник "зібраний у ДНР" трамвай "Я - Донецький": він був пошкоджений під час обстрілу - на вагон впав контактний провід, внаслідок чого на даху трамвая згоріло електроустаткування.

Повідомляється також і про ситуацію із тролейбусним парком.

"Крім того, через обстріли на лінії більше не виїжджають так звані «гармошки». У разі відключення електрики їх потрібно буксирувати вантажівкою, а через великі габарити маневрувати на міських вулицях вкрай складно. Цим і пояснюється зникнення з центрального маршруту №2 таких "гармошок" та їх заміна автобусами", - пишуть колаборанти.

Як повідомлялося, в окупованому Донецьку із 130 тролейбусів, які бойовики "ДНР" захопили у 2014 році, на ходу залишилося лише 50, на лінію виходять лише 14.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті