В окупованому Донецьку розповіли, скільки трамваїв залишилось у місті і куди подівся вагон "Я - Донецький"

В окупованому Донецьку залишилося у роботі 20 трамваїв, але через проблему нестачі водіїв на лініях працюють у середньому 13. Про це пишуть окупаційні ЗМІ.

"Про серйозну кадрову проблему розповів і директор трамвайного депо №3. За його словами, в день Донецьком курсують від 12 до 14 трамваїв з 20 справних", - йдеться в повідомленні.

Директор депо також розповів, куди зник "зібраний у ДНР" трамвай "Я - Донецький": він був пошкоджений під час обстрілу - на вагон впав контактний провід, внаслідок чого на даху трамвая згоріло електроустаткування.

Повідомляється також і про ситуацію із тролейбусним парком.

"Крім того, через обстріли на лінії більше не виїжджають так звані «гармошки». У разі відключення електрики їх потрібно буксирувати вантажівкою, а через великі габарити маневрувати на міських вулицях вкрай складно. Цим і пояснюється зникнення з центрального маршруту №2 таких "гармошок" та їх заміна автобусами", - пишуть колаборанти.

Як повідомлялося, в окупованому Донецьку із 130 тролейбусів, які бойовики "ДНР" захопили у 2014 році, на ходу залишилося лише 50, на лінію виходять лише 14.

Статті

Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Світ
28.03.2023
10:14

«Можемо знищити будь-якого супротивника унікальною зброєю». Російські ЗМІ про Україну

"Забувши уроки історії, дехто на Заході вже розмірковує про реванш, який призведе до військової перемоги над Росією. Про це ми можемо сказати одне. Росія терпляча і нікого не залякує військовою перевагою. Але має сучасну унікальну зброю, здатну...
Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Всі статті