В окупованому Донецьку пролунав вибух у районі залізничного вокзалу - загарбники заявили про обстріл трьох районів міста

У тимчасово окупованому Донецьку пролунали вибухи - зокрема в районі залізничного вокзалу. Про це 21 травня повідомляють окупаційні ЗМІ та місцеві Telegram-канали.

На опублікованих кадрах видно хмару чорного диму, яка підіймається в повітря після удару в районі вокзалу. Зі свого боку окупанти заявили про обстріл не тільки Куйбишевського району, на кордоні з яким і розташований вокзал, а й Кіровського та Петровського районів.

Загалом, згідно з даними окупантів із СЦКК, по території так званої "ДНР" було випущено 11 снарядів. Інформації про постраждалих і руйнування внаслідок вибухів поки що немає.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти за добу вбили одного і поранили 8 мирних жителів на Донеччині.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Всі статті