В окупованому Донецьку повідомляють про вибухи в Київському районі поблизу Точмашу

У тимчасово окупованому Донецьку вдень 29 травня сталося кілька вибухів у Київському районі міста в районі Точмашу. Про це повідомляють місцеві пабліки.

Також, за інформацією Телеграм-каналу "Донбасс. Важно", очевидці повідомляють про "приліт" поруч із заправкою на вулиці Поліграфічній у Донецьку.

Як повідомлялося раніше, у донецькому ресторані Paradise, в який прилетіла ракета, могли загинути четверо російських офіцерів, включно з двома спецпризначенцями

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті