В окупованому Донецьку повідомляють про 12 обстрілів і поранення жінки

Окупанти в Донецьку пишуть, що сьогодні з ранку до обіду, 31 березня, зафіксовано 12 обстрілів території околиць міста, поранено жінку. Про це повідомляв Олексій Кулемзін, який називає себе "главою адміністрації".

"Жінка поранена в донецькому селищі Олександрівка внаслідок обстрілу", - написав він.

Зазначається, що інцидент стався на вулиці Кірова, 33. Постраждалій 64 роки.

За даними окупантів, обстріл стався о 9:00 - "було випущено 10 реактивних снарядів".

Також повідомляють про обстріли в Петровському районі.

Окупаційна пропаганда звинувачує в обстрілі ЗСУ. Насправді 24 лютого 2022 року РФ розв'язала проти України агресивну війну, жертвами якої стали десятки тисяч українців по обидва боки лінії зіткнення.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті