В окупованому Донецьку почали видавати російські номери авто. Їхні власники одразу "заспокоїлися" і зібралися на відпочинок

На окупованій території Донецької області почали видавати російські автомобільні номери із регіональним кодом "80". Про це йдеться у сюжеті одного із сепаратистських Телеграм-каналів.

Власники автомобілів на камеру запевняють, що одержання російського номера (з кодом у світовому правовому полі неіснуючого регіону РФ) дає їм упевненість у тому, що окупований Донбас – це росія.

"На душі якось спокійніше, що ми вже Росія, а не ДНР. Так, і у відпустку можна їхати без проблем", - прокоментував один із них факт отримання "заповітного російського автомобільного номера".

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті