В окупованому Донецьку п'яний чоловік після того, як йому не продали горілку "в кредит" підірвав гранатою трьох людей

В окупованому Донецьку п'яний чоловік після того, як йому не продали горілку "в кредит" підірвав гранатою трьох людей. Про це йдеться в повідомленні так званого "МВС ДНР".

Зазначається, що чоловік 1977 року народження, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, зайшов у магазин і зажадав, щоб продавчиня дала йому "в борг" алкоголь. Отримавши відмову, він вийшов із приміщення і підірвав гранату. У результаті троє людей дістали поранення. 

Вдома у невдачливого покупця горілки "в кредит" виявили газовий пістолет і патрони до нього.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті