В окупованому Донецьку не можуть впоратися зі стихійними звалищами: сміття не вивозять тижнями

 

Так виглядає майданчик для збору сміття на одній із вулиць Будьонівського району окупованого Донецька. «Сміттєзвалище прямо під будинком... Сморід стоїть неймовірний!!!! Адміністрація Будьонівського району не вживає жодних заходів!!! Дають номери телефонів, при наборі яких ніхто не відповідає... Представники «Громади» не вивозять повноцінно сміття", - скаржаться місцеві жителі.

Як повідомлялося раніше, ватажок «ДНР» Денис Пушилін визнав факт того, що в окупованому обласному центрі місцева влада не може вирішити проблему вивезення побутових відходів. «Проблема стає гострою і набуває системного характеру», - обурився він. Глава окупаційної адміністрації доручив главам «усіх муніципалітетів» до середи 15 травня «доповісти про поточну ситуацію і вжиті заходи щодо вирішення цієї проблеми». Інформації про звіт чиновників-колабораціоністів і позитивні зрушення станом на 25 травня немає.

 

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті