В окупованому Донецьку без світла залишилися понад 73 тисячі абонентів

У трьох районах окупованого Донецька внаслідок обстрілу знеструмлено кілька високовольтних підстанцій міста. Про це 5 червня повідомляє так зване "мінугля ДНР".

Унаслідок НП без електрики залишилися понад 73 тисячі абонентів у Петровському, Кіровському і частково Ленінському районах.

"О 15:02 внаслідок чергового обстрілу Донецька сталося знеструмлення кількох високовольтних підстанцій міста. Без напруги залишилося 428 трансформаторних підстанцій, 73 350 побутових абонентів у Петровському, Кіровському та частково Ленінському районах..." - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 2 червня "мер" Макіївки Владислав Ключаров повідомив, що внаслідок обстрілу в селищі Лісовий Червоногвардійського району Макіївки є жертви.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті