В окупованому Біловодську на Луганщині припинили надавати медичну допомогу цивільному населенню

Надавати меддопомогу цивільному населенню припинили в окупованому селищі Біловодськ Луганської області. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 29 вересня.

"Медичну допомогу цивільним припинили надавати в Біловодську, де під військовий шпиталь відвели всі приміщення лікарні. Важкі стаціонарні хворі серед місцевого населення, що там залишалися, відправлені додому", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що штат заповнюється російськими лікарями. Вони займатимуться пораненими окупантами, яких привозять туди щодня.

Раніше повідомлялось, що в місті Первомайськ Луганської області в центральній міській лікарні облаштовано військовий шпиталь, де на лікуванні знаходяться понад 200 військовослужбовців російських окупаційних військ.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті