В окупованому Бердянську пролунали вибухи - над містом здіймається густий дим

В окупованому Бердянську і Токмаку вдруге за 11 липня пролунали вибухи. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.

За даними місцевих жителів, вибухи пролунали приблизно там само, де і вночі. А на березі Азовського моря видно хмару густого чорного диму.

Загалом у Бердянську було чутно шість вибухів. У Токмаку зафіксували вісім "прильотів". Трохи пізніше з'явилася інформація про вибухи в Скадовську на Херсонщині.

На цей час немає інформації про наслідки цих вибухів. Також офіційні представники України не коментували вибухи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Бердянській косі ЗСУ знищили готель "Дюна", де проживало військове керівництво російських окупантів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Донбас
12.10.2025
19:12

Педагогіка особливого призначення. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Як відомо, в «молодих республіках» вічне свято: день прапора, день Росії, день «референдуму»... Минулого тижня місцеві ЗМІ активно відгукнулися на день народження російського диктатора і на справді значуще свято - День вчителя. Надто солодкий потік...
Всі статті