В окупованому Бердянську пролунала серія вибухів у районі аеропорту

У тимчасово окупованому Бердянську пролунала серія вибухів. Про це 21 травня повідомляє низка місцевих Telegram-каналів.

"О 4.00 місто прокинулося від серії вибухів. Працювало також російське ППО, але як бачимо з фото - невдало", - йдеться в одному з повідомлень.

За наявною інформацією, вибухи лунали в районі захопленого аеродрому. Також саме з того району було видно дим і повідомлялося про пожежу.

Самі окупанти про причини пожежі поки не повідомляють. Також не надходило офіційної інформації про удари по окупантах у Бердянську.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни збільшили кількість мобільних блокпостів у Бердянську, щоб знайти інформаторів.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті