В окупованому Бердянську прогриміли вибухи та місцями зникло світло

Декілька вибухів прогриміло в окупованому Бердянську Запорізької області ввечері 21 грудня. Про це повідомили місцеві Телеграм-канали.

За даними соцмереж, спочатку було чутно гучні звуки, а потім у місті увімкнувся сигнал тривоги. На деяких вулицях у будинках зникло світло після вибухів. 

Окупаційні пабліки повідомили про те, що нібито спрацювала ППО та збила дві повітряні цілі, але мешканці міста пишуть, що вибухи були гучними і більше схожими на "прильоти".

Інформацію про вибухи в Берядську підтвердила й голова міської військової адміністрації Вікторія Галіціна. "Детальнішу інформацію очікуємо від військових", - зазначила вона у Телеграмі.

Як повідомлялося, у Буданова заявили про підрив авто з ФСБ-шниками в окупованому Бердянську.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті