В окупованій Кадіївці на Луганщині пролунав вибух у будівлі шкірвендиспансеру, де лікуються рашисти

У тимчасово окупованій Кадіївці (раніше - Стаханові) Луганської області у вівторок, 31 січня, пролунав вибух у колишньому шкірвендиспансері, який перетворили на медпункт рашистів. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.

"Кілька хвилин тому ударом з HIMARS вражений колишній шкірвен - нині медпункт російських окупантів та колаборантів", - повідомляють адміністратори каналів.

За попередньою інформацією, удар завдавав двома ракетами – одна з яких вдарила біля входу. Внаслідок цієї атаки повідомляється про невстановлену кількість поранених окупантів та колаборантів.

Зазначимо, що на фотографії з наслідками удару знято й мера-колаборанта Кадіївки Сергія Жевлакова.

Нагадаємо, раніше на території госпіталю в Кадіївці також зафіксували "прильоти" – а пізніше з'явилися і фотографії наслідків.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті