В окупованій Горлівці зранку було "гучно": соцмережі повідомляють, що у кількох районах зникло світло

Кілька гучних звуків, схожих на вибухи, пролунало в окупованій Горлівці на Донеччині зранку 4 грудня. Про це повідомляють місцеві Телеграм-канали.

За даними пабліків, близько 8 ранку "гриміло" в північно-західній частині міста, внаслідок чого було знеструмлено декілька районів.

Водночас окупаційна "адміністрації" відзвітувала, що через обстріли зазнали пошкоджень адмінбудівля, приватні будинки та авто. Троє людей дістали поранення.

Як повідомлялося, у пожежі на АЗС в окупованій Горлівці згоріли дві цистерни та легковик.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті