В окупованій Горлівці повідомляють про декілька вибухів

Російські окупанти повідомляють про обстріл Горлівки. Про це пишуть сепаратистські ЗМІ.

"ЗСУ вночі випустили три ракети з РСЗВ Хаймарс по Горлівці", -  повідомили у так званому "СЦКК ДНР".

Зазначається, що був обстріляний центр Горлівки з важкого озброєння.

"Внаслідок прямого влучення ворожого снаряда в покрівлю будинку за адресою: вул. Філіна, 26 виникла пожежа. Серйозні пошкодження отримав будинок на вулиці Філіна, 28, мешканці, які перебували там у момент обстрілу, дивом залишилися живі. За адресою: вул. Філіна, 30 пошкоджено будинок та легковий автомобіль", - пишуть місцеві ЗМІ.

Як повідомлялося раніше, в окупованій Горлівці в ніч з 14 на 15 січня повідомили про два обстріли - у Микитівському та Центрально-міському районах.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті