В окупованій Горлівці через атаку безпілотника загорілися два авто, нібито загинув чоловік

Два автомобілі загорілися через атаку безпілотника в окупованій Горлівці Донецької області 12 червня. Про це повідомили МНС РФ і окупаційний "мер" міста Іван Приходько в Телеграм 12 червня.

"У ДНР співробітники МНС Росії загасили пожежу через атаку з безпілотника. У Горлівці горіли два легковики на території приватного будинку", - написало МНС.

Окупанти заявляють, що нібито "внаслідок скидання боєприпасу загинув чоловік".

Раніше з окупованого Донецька повідомляли про обстріли в Петровському районі міста, внаслідок якого загинув чоловік і поранено жінку

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті