В окупованій Голій Пристані на Херсонщині вже затопило близько 200 будинків

В окупованій Голій Пристані Херсонської області вже затоплено майже 200 житлових будинків. Про це 7 червня повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Станом на 20:00 вечора в місті затоплено 196 житлових будинків. І рівень води продовжує зростати щогодини", - повідомив він.

За словами чиновника, попри російські обстріли, місцеві жителі не припиняють допомагати іншим врятуватися від "великої води".

"Рідні, тримайтеся. Весь світ бачить, що з вами роблять російські терористи. Ми робимо все можливе, щоб вирвати вас із лап терористів!", - додав глава ОВА.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни в окупованій в Голій Пристані облаштовують на дахах позиції.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті