В окуповані Білокуракине та Рубіжне на Луганщині влучно прилетіли ракети HIMARS, є "200"-ті рашисти

В окуповані Білокуракине та Рубіжне Луганської області були прильоти HIMARS 26 січня. Про це повідомив Телеграм-канал "Луганщина оперативна" 27 січня.

"За минулу добу в глиб території окупантів було завдано дві вогневі поразки, – сказано в повідомленні. – По населених пунктах Білокуракіне та Рубіжне із застосуванням РСЗВ HIMARS (3 ракети) та артилерійської зброї 155 мм (1 снаряд)".

Уточнюється, що, за попередніми даними, у Білокуракіному до 7 рашистів поранено та п'ятеро ліквідовано.

"Але це були початкові цифри", – наголошується у повідомленні.

Зазначається, що цю інформацію також підтверджено пресслужбами окупантів, за винятком втрат, про які вони промовчали.

Раніше повідомлялося, що рашисти за день втратили десятки солдатів загиблими й пораненими в Кремінній й Рубіжному внаслідок прицільних влучань ЗСУ.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті