В окуповані Білокуракине та Рубіжне на Луганщині влучно прилетіли ракети HIMARS, є "200"-ті рашисти

В окуповані Білокуракине та Рубіжне Луганської області були прильоти HIMARS 26 січня. Про це повідомив Телеграм-канал "Луганщина оперативна" 27 січня.

"За минулу добу в глиб території окупантів було завдано дві вогневі поразки, – сказано в повідомленні. – По населених пунктах Білокуракіне та Рубіжне із застосуванням РСЗВ HIMARS (3 ракети) та артилерійської зброї 155 мм (1 снаряд)".

Уточнюється, що, за попередніми даними, у Білокуракіному до 7 рашистів поранено та п'ятеро ліквідовано.

"Але це були початкові цифри", – наголошується у повідомленні.

Зазначається, що цю інформацію також підтверджено пресслужбами окупантів, за винятком втрат, про які вони промовчали.

Раніше повідомлялося, що рашисти за день втратили десятки солдатів загиблими й пораненими в Кремінній й Рубіжному внаслідок прицільних влучань ЗСУ.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті