В окуповані Алчевськ, Брянку та Кадіївку "прилетіло". З Кадіївки повідомляють про два "Хаймарси" по готелю, де живуть окупанти

В окупованих містах Луганської області Алчевськ, Брянку та Кадіївку пролунали вибухи в ніч на 6 січня. Про це повідомили місцеві пабліки, окупаційний "мер" Кадіївки Сергій Жевлаков та український військовослужбовець із позивним "Східний" в Телеграм 6 січня.

"Сьогодні вночі ...завдали ракетного удару із західної установки HIMARS по нашому місту. Було випущено дві ракети, постраждала цивільна інфраструктура, зокрема будівля готелю "Донбас", - написав Жевлаков.

"Цього разу метою удару став уцілілий після минулих ударів блок готелю "Донбас" (на фото - "ОстроВ"), приміром, будівля колишнього ресторану біля готелю, яку ще з минулого року обживали збройні сили РФ", - написав "Східний".

Це підтверджує джерело "ОстроВа" - місцевий мешканець.

Крім того, місцеві пабліки повідомили про вибухи в Алчевську та Брянці. Їх окупаційна влада наразі не коментує. 

Раніше повідомлялось, що в місті Кадіївка (Стаханов) Луганської області ЗСУ поцілили в готель "Донбас" у серпні 2022 року, внаслідок чого було ліквідовано близько 200 окупантів.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті