В окуповане Сватове на Луганщині "прилетіло". Рашисти твердять про нібито дві ракети HIMARS

В окуповане місто Сватове Луганської області "прилетіло" в ніч на 25 березня, росіяни наполягають, що це були дві ракети HIMARS. Про це повідомив Телеграм-канал "Трибун" 25 березня.

"Російські окупанти через 10 годин після прильоту опублікували наслідки влучань у Сватовому, – сказано в повідомленні. – Як вони стверджують, прилетіло 2 ракети HIMARS".

Як кажуть місцеві мешканці, місто і район просто "нафаршировані" рашистськими боєприпасами й особистим складом окупантів.

Раніше повідомлялось, що в окуповане село Покровське на Луганщині "прилетіло": мінус БК, техніка і п’ять рашистів.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті