В окупаційній армії назріває етнічний конфлікт між тувинцями й росіянами - ЦНС

В рядах окупаційного війська почастішали етнічні конфлікти. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

За даними українського підпілля, все частіше військовослужбовці тувинці в рядах російського окупаційного війська конфліктують з росіянами.

"Не рідко такі суперечки закінчуються застосуванням холодної чи вогнепальної зброї із летальними наслідками. Причини ворожнечі доволі банальні — це ворожнеча на основі традиційної зверхності росіян до поневолених нею народів та боротьби за розподіл військового спорядження (коліматори, тепловізори та інше обладнання)", - повідомляє ЦНС.

Зазначається, що особливо бурхливо з’ясування міжетнічних стосунків відбувається після надмірного вживання алкоголю.

Як повідомлялося раніше, за даними ЦНС, у Москві занепокоєні дипломатичними успіхами України стосовно деокупації Криму і створили фейковий конгрес на противагу "Кримській платформі".

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті